Instytut Analizy Grupowej Rasztów na Facebooku
 

Członkowie



Kontakt

Instytut Analizy Grupowej „Rasztów”
ul. Genewska 9A, Warszawa
tel. 512 331 067 sekretariat.rasztow@gmail.com
więcej... Kontakt

Kandydaci

Aleksandrowicz Joanna Kapinos Maciej Reimisz Patryk
Ambroziewicz-Wnuk Dominika Kawecka Ewa Roman-Kiwa Marta
Andrusiewicz Anna Kicińska Kamila  Rosa Beata
  Kielakowska Olga Rozbicka Sylwia
Auguścik Teresa Kielańska - Galant Monika Rutkowska Małgorzata
Bahamondes Carcamo Sandra Kiercel Sebastian Rybak Weronika
Bakuła Piotr Kisielewska Monika Sabat Zofia
Baranowska Sylwia Kobylińska Marta Sadowska Elżbieta
Barszcz Marzena Kobyłecka-Bal Katarzyna Sekuła Joanna
Bartkowska Aleksandra Kocewiak Robalewska Kamila Serdakowski Jarosław
Barwińska Monika Koć Karol Siembor Anna 
Beuch Jackowska Katarzyna Kołodziej-Łuczak Agata Siwicka Agata
Bielas Dorota   Siwiec Paulina
  Kondej Gabriela Skiba Hanna
Bobińska Maja Kończak Kinga Skrzycki Paweł
Borkowski Dominik Korolczuk Andrzej Skrzypek Andrzej
Borucka Ilona   Skwarczyńska Monika
Borys-Kierszniewska Wioletta Kossowska-Lubowicka Anna Smolińska Micorek Jolanta
Bosak Grzegorz Kośnik Justyna Sobczak Izabela
Brąberg Dorota Kotuszewska Agnieszka Sobczyńska Joanna
Brzezińska Agata Kowalska Elwira  
Bubak Marzena Kowzan Urszula Sokołowski Artur
Burnos Beata   Solarska-Gielec Anna
Byczkowska Martyna Kozłowska Magdalena  Sorokowski Mikołaj
Cejmer Aleksandra Krajewski Kamil   
Charczyński Marcin Kur Aliaksandra Stachnio Anita
Chmiel Tomasz 
 
Stanikowska Magdalena 
Chmielewska Agnieszka Kwatkowski Łukasz Stankiewicz-Miłosz Katarzyna
Chojnacki Przemysław Lakowska Monika Staszczyszyn Irena
Chomicz-Goulais Renata Lauk Krystyna Stępniewski Tomasz
  Lekki Jacek  
Chrzczonowicz-Stępień Agnieszka Linke Magdalena  
Chwiedczenia Krzysztof Lipiec Monika Strawa Jan
Cichowski Rafał Lipińska Agnieszka Strus Piotr
Ciechomska Monika   Suchecka Dorota
Ciejka Beata Lipska Agnieszka  Syropolska-Frelek Anna
Ciołkiewicz Agnieszka Łaszewicz Piotr Szewczuk Martyna
Ciulkin-Kosiorek Marta Łukasiewicz Agnieszka Szmołda Sylwia
Czajka Magdalena Mach Anna Szumiał Szymon
Czajkowska Izabela Madej (Żmijewska) Katarzyna  
Czajkowska-Łukasiewicz Katarzyna Majchrzak Małgorzata Szymczak Anna
Czarnecka Ewa Małdrzykowska Anna Śliwowska Magdalena
Denkow (Gruchal) Izolda Markowicz Pola  
Dębicka Izabela   Ślusarczyk Monika
Dmowska (Malinowska) Malwina Michura Dorota Śnieżyńska Maja
Dmowska-Kutzner Alicja   Środek Iwona
Dobraczyńska Maria Milevskaya Darina Światłoń Anna
  Mirecka Katarzyna  
  Miszkurka Aleksandra Tomczak Grażyna
Dulęba Waldemar Mobbs Karolina Tronina Piotr 
Dumicz Mariola Mucha (Jakubiak) Magdalena Turek (Sokołowska) Nina
Elert-Wilczyńska Sylwia Musiałkiewicz Irena Tymińska Magdalena
Fabiszewska Grażyna Nadratowska Anna Tyszka Aniela
Figat Iwona Nesseldt Kubiak Anna  Tyszko Monika
Frankowska Barbara Nowacka-Jaskólska Sandra Wasiak (Rządkowska) Milena
Galant Sebastian Nowakowska Sylwia (Dobosz) Wasilewska Marta 
Giedyk (Kańska) Marta   Wesołowska Joanna
Gładysz (Dałek) Renata Okoński Rafał Wichiciel Daniel
Głódkowska Wioletta   Wielońska (Podwyszyńska) Katarzyna
Gmurek Patryk Olczyk Magdalena Wierzbicki Krzysztof
Godel-Figurska Małgorzata Olszewska Agnieszka Wierzejska (Włodarczyk) Aleksandra
  Opara-Karasiewicz Grażyna  Wiszejko-Wierzbicka Dorota
  Pachciarek Magdalena Wolszakiewicz-Długosz Małgorzata
Gregorczuk Paweł    
Grochowska Anna Pałosz-Dickaty Paulina  
  Paszko Agnieszka Woźniak Piotr
Grzywacz Kinga Pawłowska Agnieszka Wójcicka Justyna
Gumkowska Marta Peccabin Magdalena  Wróblewska Aneta
Halimoniuk Piotr Pędzich-Kurowska Katarzyna  
Heftman Ewelina Piasecka Grażyna Barbara Wysocka-Bach Ewelina
Idczak Dorota Piasecka Izabela  
Jabłońska Izabela  Pielach-Parzelska Joanna Younes Jamillah Barbara
Jafernik-Hubert Jolanta Pietruczyk-Nowocień Agnieszka Załęcka Paulina
Jankowska Anna Pietrzykowska-Pasierb Joanna  
Jankowska Ita Płocharczyk Zofia Zegar Monika
Janus Marta Podbielski Zygmunt Zembowicz-Kowalska Małgorzata
Jastrząb Anna Pojawa Justyna Zielińska Beata
Jaśkiewicz Katarzyna Pokorska (Żurman) Gabriela  
Jaworska Aleksandra Polak Paulina Żebrowska Aldona
Jopkiewicz Monika Prystupa Jarosław Żewakowska Joanna
Jóżwik Aneta Przeciszewska Ilona Żuraw Marcin
Kadłubowska Klaudia Przedwojewska-Szymańska Julia Żyndul-Gabrysiak Bożena
  Pyra Milena  Żuk-Januszko Dorota
Kanak Kamila Reich Sylwia  

Składka członkowska:150,00 zł członkowie kandydaci
Termin płatności do 31 marca każdego roku, wpłaty można dokonywać na konto Instytutu
BZWBK 75-1090-1694-0000-0001-0271-1433 lub gotówką w sekretariacie

© 2015 Instytut Analizy Grupowej. All Rights Reserved.
Opracowanie – Prekursor